Newsletter_BOK-2018

Biuletyn Obsługi Klienta
Przejdź do treści

Menu główne:


CX_BOK (3-4)2019
Zaprenumeruj biuletyn
Jeśli pracujesz w jednym z poniższych działów:

  • Dziale Obsługi klienta
  • Telefonicznym Biurze Obsługi Klienta
  • Dziale Reklamacji
  • Działe Obsługi Zamówień
  • Działe Wsparcia Uzytkownika
  • Dziale Handlowym lub Dziale Sprzedazy

możesz, dzieki nam,  być na bieżąco z zagadnieniami poruszanymi przez naszych ekspertów, na łamach naszego czasopisma/newslettera.

Możesz skorzystać z wersji prenumeraty bezpłatnej lub
wersji prenumeraty komercyjnej, dzieki której otrzymywac będziesz dodatkowe materiały pocztą


Kolejny numer naszego biuletynu
własnie trafia w Państwa ręce.

W artykułach bieżącego numeru, uwagę naszych czytelników skupiamy na tematach związanych z realizacją pierwszej edycji Studium Menedzera Call Center, realizowanego na Wydziale Zarzadzania UW pod auspicjami Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Zarzadzania UW) oraz Stowarzyszenia Polskiego Marketingu (SMB). Zbizyliśmy sie do półmetku i dlatego chceliśmy zapoznać naszych czytelników z ocenami uczestników, wykonawców i pomysłodawców tej inicjatywy. Na łamach biuletynu można zapoznac się z wypowiedziami tych osób.
Dla nas, ale i dla Ciebie drogi czytelniku, ma to stanowic inspiracje do podjecia decyzji czy warto jest skierować swoich pracowników na studia tego typu. Jesli chcemy stworzyc sobie własciwy background i zastandaryzować pewne oceny działania w tej branzy, to na pewno warto jest to zrobić.
Oprócz tego, kontunuujemy rozwazania na temat klienta, metod pracy DOK-ów i dylematów związanych zorganizacja i obsługą klienta.

Zapraszamy i tym razem, do zapoznania się z treściami biuletynu, wnikliwego ich przeczytania i do prenumeraty indywidualnej, w wybranej przez siebie formie. Najlepsi propagatorzy Biuletynu moga liczyć na nagrody, w postaci pożytecznej niespodzianki książkowej...
Redakcja Biuletynu CX-BOK
CCMS Polska S-ka z o.o.
biuro@wydawnictwaccms.com.pl
tel.+48 519 070 003
Wydawnictwa CCMS 2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego