Newsletter_BOK-2018

Biuletyn Obsługi Klienta
Przejdź do treści

Menu główne:CX_BOK (5-6)2020

Jeśli pracujesz w jednym z poniższych działów:

  • Dziale Obsługi klienta
  • Telefonicznym Biurze Obsługi Klienta
  • Dziale Reklamacji
  • Działe Obsługi Zamówień
  • Działe Wsparcia Uzytkownika
  • Dziale Handlowym lub Dziale Sprzedazy

możesz, dzieki nam,  być na bieżąco z zagadnieniami poruszanymi przez naszych ekspertów, na łamach naszego czasopisma/newslettera.

Możesz skorzystać z wersji prenumeraty bezpłatnej lub
wersji prenumeraty komercyjnej, dzieki której otrzymywac będziesz dodatkowe materiały pocztąKolejny numer naszego biuletynu
właśnie trafia w Państwa ręce.

Na stronach naszego CX-CEM Biuletynu, zgodnie z obietnicą prezentujmy kolejne artykuły, mające przyblizyć Ci, drogo czytelniku, zagadnienia środowiska związanego z obsługą klienta. Tematy poruszane tym razem zostały wymuszone zaistniała sytuacja, zmaganiami całego społeczeństwa z COVID-19. Nie wiemy czy będą stanowic inspiracje dla nowej rzeszy czytelników czy wsparcie dla wszystkich niemogacych sobie poradzić z całkiem nowa sytuacją. Trzydziesty siódmy raz z rzędu trafiamy do Twoich rąk i próbujemy Cię inspirować i wspierać.
Dodatkowo, co wynika z naszych więzi ze środowiskiem marketingowym, piszemy o kolejnych inicjatywach Stowarzyszenie SMB-tym razem zupełnie innym niz zwykle obliczu branzowych konkursów Złota Słuchawka i Telemarketer Roku 2020 oraz próbujemy rozwiązywać kolejne branżowe dylematy.

Jak zawsze, zapraszamy i tym razem, do zapoznania się z treściami biuletynu, wnikliwego ich przeczytania i do podejmowania przemyślanych decyzji o prenumeracie indywidualnej lub instytucjonalnej naszego periodyku, w wybranej przez siebie formie. Najlepsi propagatorzy Biuletynu mogą liczyć na nagrody, w postaci pożytecznej niespodzianki książkowej... lub możliwości uczestniczenia osobistego w wybranych inicjatywach Redakcji CX-CEM Biuletynu.

A, kolejny numer newslettera, już 38., za niecałe 5 tygodni...

Życzymy inspirującej lektury

Readakcja Biuletynu CX-BOK
 
Jak zminimalizować ryzyko?
CCMS Polska S-ka z o.o.
biuro@wydawnictwaccms.com.pl
tel.+48 519 070 003
Wydawnictwa CCMS 2020
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego